Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

31
basen, sport i rekreacja
aquapark, zjeżdżalnia
pokój
restauracja
teren hotelu

Hotel

  • Dostęp do Internetu
  • Darmowe Wifi
  • Sprzęt AGD
  • Parking
  • Dla dzieci
  • Aquapark/zjeżdżalnie
  • Klimatyzacja
  • Kurort nadmorski
  • Przedszkole

Atrakcje

  • BBQ (GRILL)
  • Basen odkryty
  • Animacje dla dorosłych
  • Golf
  • Tenis
  • Sporty wodne
  • Życie nocne
  • Rowery
  • Sport

Opis oferty

Region: MajorkaBiuro podróży (przedsiębiorca): Exim ToursKod oferty: WAK610053

Oferta w tej konfiguracji jest niedostępna. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór ofert

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

Opinie 28

Zablokowanych opinii: 8
Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e‑mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.
Filtrowanie
Ostatnie
Dowolny
Dowolny
Dowolny

Po wybraniu filtrów zobaczysz średnią ocenę dla przefiltrowanych opinii

Wyświetlono 1 z 28 opinii

Sortuj po:

Data pobytu - ostatnie
Anna
Opinia niezweryfikowana

Maj 2023

·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 22.05.2023

2.7

NIE POLECAM Bardzo słaba jakość, brudno zarówno na stołówce (sztućce, talerze, miseczki szklanki niedomyte z resztkami jedzenia, lepiące się podkładki na stół) baseny i chodniki nie utrzymane w czystości, ilość gości niedostosowana do obiektu kolejki min. 30 minutowe by wejść na posiłek do restauracji pomimo że pobyt w maju a to nie szczyt sezonu, w porównaniu do innych hoteli tej klasy nie polecam. Wróciliśmy chorzy dziecko zatruło się lub zaraziło bakteria jadło tylko w hotelu my również mieliśmy problemy żołądkowe.

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

static-map-mobilestatic-map-tabletstatic-map-desktop

Atrakcje w okolicy Splashworld Globales Bouganvilla

Cuevas del Drach - Smocze Jaskinie 5 km w linii prostej od hotelu
Majorka to nie tylko bajeczne, piaszczyste plaże, wyspa skrywa też wiele atrakcji niedostępnych na pierwszy rzut oka. Przykładem są Smocze Jaskinie, dla których warto zrezygnować na kilka godzin z z morskich oraz słonecznych kąpieli i zejść pod ziemię, by nacieszyć się niezwykłym widokiem. Jaskinie znajdują się na głębokości 25 metrów, we wschodniej części wyspy. Nazwa Cuevas del Drach nawiązuje do licznie zwisających stalaktytów i wystających stalagmitów, których specyficzny układ przywołuje na myśl smoczą paszczę pełną zębów. Piorunujące wrażenie robi dodatkowo fantazyjna gra światła, które meandruje pomiędzy skalnymi nawisami. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem w odwiedziny Smoczych Jaskiń wieńczy przepiękny koncert muzyki klasycznej, dzięki czemu wycieczka do wnętrza ziemi staje się prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.

Zobacz więcej

Cuevas del Drach - Smocze Jaskinie

Pogoda

Styczeń

13°C
8°C
9

Przed podróżą

W niektórych regionach Hiszpanii obowiązuje podatek turystyczny, który opłacisz w hotelu. Warto mieć przy sobie gotówkę, ponieważ nie zawsze można opłacić go kartą.

Kwota podatku zależy od regionu, rodzaju noclegu i długości pobytu. Przed podróżą sprawdź aktualne stawki na lokalnych stronach tego kraju lub w biurze podróży.