W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
1) To jest cywilizowany kraj (choć nie wszędzie jest nawet odsolona woda, prąd czy internet), w którym w miasteczkach są banki, bankomaty, można też w bardzo wielu miejscach płacić kartą (sklepy, restauracje, bary) - proszę się nie dać zwieść polskiej pilotce, że \\\\\\\"tylko eskudo kupione tylko u Pana Piotra za eur\\\\\\\". 2) Bardzo droga wycieczka, jak na tak prosty biedny kraj (gdyby nie dwie dokupione wycieczki extra po 50 EUR plus dodatkowe pieniądze na prom i przelot między wyspami - a przecież w ramach programu, więc dlaczego nie wliczone w cenę???) to nie wiem, co byśmy robili
możliwość odkrycia kawałka nowego, nieznanego , innego świata, warunków życia ludzi; ocean, muzyka, góry, widoki
mało zaangażowany pilot z Polski (p. Kinga), mocno różnicująca relacje z poszczególnymi uczestnikami , a było tylko 16 osób..., mało intensywnie, brak informacji od pilotki i zachowawczość na \\\\\\\"czas wolny\\\\\\\"
Nigdy nie z itaka gdyby nie fakultety byłoby nudno jak flaki z olejem
cieplo slonce i fajny ocean
Itaka złodzieje i oszusci p Asia przewodnik mowila o wszystkim tylko nie o wyspach z.p.szkoda kasy
Zaletą i wadą jest intensywność programu. Na wyspie Sal byliśmy zdecydowanie za krótko. Do plusów (dla nas) organizacja, przyroda, brak długotrwałych przejazdów z miejsc na miejsce po 6h. Przemili tubylcy. Standard hoteli trzeba uwarunkować i postrzegać przez pryzmat samej wyspy. Niemniej my nie mieliśmy na co narzekać. Organizator mógłby pokusić się o ciut tańsze ekstrasy.
Intensywność programu Przecudowna wyspa Ludzie i organizacja
Intensywność programu