Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ten przytulny hotel, położony w bliskim sąsiedztwie malowniczej Playa El Agua, jest prawdziwą oazą spokoju na wyspie Margarita. Otoczony tropikalną zielenią, oferuje niezrównaną atmosferę relaksu, która w połączeniu z rajskimi widokami tworzy niezapomniane wrażenia. Nowatorska struktura i nowoczesny wystrój hotelu wyróżniają się na tle innych obiektów, zapewniając Gościom wyjątkowy komfort i przyjemność z pobytu. Recepcja czynna 24 godziny na dobę oraz liczne udogodnienia, takie jak basen zewnętrzny, 2 jacuzzi, strefa spa, oraz siłownia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Smakosze kuchni mogą delektować się wyśmienitymi daniami w restauracji głównej Agua E Sal oraz w restauracji Al Dente serwującej dania a la carte. Dla najmłodszych Gości przygotowano mini klub i plac zabaw, które gwarantują doskonałą zabawę. 3 bary, taras słoneczny z leżakami i parasolami, oraz dostępy do plaży z bezpłatnymi leżakami i parasolami sprawiają, że każdy dzień staje się wyjątkowym przeżyciem.
Położenie
- 300 m od El Agua
- 35 km od lotniska w Porlamar
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża Playa El Agua znajduje się około 300 m od hotelu. Jest to jedna z najbardziej znanych plaż na wyspie, gdzie Goście mogą korzystać z bezpłatnych leżaków i parasoli.
Dla dzieci
Hotel oferuje mini klub oraz plac zabaw, które zapewnią najmłodszym Gościom wiele radości i rozrywki.
Baseny
Do dyspozycji Gości jest zewnętrzny basen oraz basen dla dzieci, idealne miejsca na ochłodę i zabawę wodną.
Atrakcje
Na terenie hotelu znajduje się siłownia, co pozwala na utrzymanie aktywności fizycznej nawet podczas wypoczynku.
Spa & Wellness
Strefa spa oferuje relaksujące i pielęgnacyjne zabiegi, zapewniając chwilę wytchnienia i regeneracji.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje usługę prania i prasowania na życzenie Gości (płatne dodatkowo) oraz posiada sklep z pamiątkami.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel spokojny,nowoczesny ,blisko do plaży, spacerkiem 5 minut ,jeżdżą także melexy co 15minut. Wieczorne animacje przy większej ilości gości często na weekend,a tak w tygodniu muzyka do 23/24 . Na stołówce pyszna kawa( naprawdę bardzo dobra) ,herbata cały dzień dostępna. Mnóstwo leżaków,miejsc do odpoczynku w ciszy. Przy plaży promenada,czyściutko bezpiecznie, idealna na poranny jogging.
Codziennie inne jedzenie,dużo owoców ,ryb,owoców morza , 3 rodzaje mięsa ,codziennie inne desery. Blisko do plaży, na której także znajduje się bar i obsługa . Na basenie czyściutko, codziennie wymieniane ręczniki bez kart. Na basenie bar od 10 do 23. Kokosy do picia, świeżo wyciskane soki, Barman sam przynoszący do leżaków drinki, napoje. Piwo butelkowane,drinki z oryginalnych mocnych alkoholi- rum Santa Teresa. Drinki w szklanych naczyniach,nie plastikach. Pokoje codziennie sprzątane.
Duża wilgotność w pokojach. Na zewnątrz także,taki klimat ok. Aczkolwiek w pokojach brak wentylacji w łazience co sprawiało kapiącą wodę z sufitu,mokre kafelki.
Bardzo fajny kameralny hotel. Personel miły i uśmiechnięty, panowie z baru przy basenie the best. Bardzo dobre jedzenie, pokoje ładne wszystkie z balkonami i widokiem na basen, z wyższych pięter również widok na morze. Brak animacji. Wyspa piękna, niestety ze względu na panujący kryzys brudna i biedna.
Czystość i kameralność
Może brak animacji
Jeden z lepszych hoteli w Wenezueli. Czyste pokoje bardzo miła obsługa. Jedzenie bardzo dobre i świeże. Świeżo wyciskane soki z owoców ( nie słodzone co często można spotkać w hotelach w Wenezueli) Obok hotelu około 200-300 metrów piękna długa piaszczysta plaża. Na plażę kursuje również busy hotelowe. Hotel nie oferuje dużo przestrzeni, natomiast nie odczuwa się ścisku.
Piękna plaża Dobre jedzenie Świetna obsługa
Mała przestrzeń