W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
1 km od centrum, ok. 500 m od sklepów, 150 m od bazy narciarskiej Signalbahn. Przystanek skibusa znajduje się ok. 50 m od hotelu.
Wyżywienie
Dwa razy dziennie. Powitalny drink, śniadanie w formie obfitego bufetu, czterodaniowy posiłek wieczorny z możliwością wyboru.
Pokoje
Wanna bądź prysznic z WC, suszarka do włosów, szlafrok, w niektórych jest również balkon, mini-bar, radio, telefon, telewizja kablowa, internet, i dostęp do fax, sejf.
Dla dzieci
Łóżeczka, pokój zabaw z kolekcją gier.
Do dyspozycji gości
Recepcja, poczekalnia, winda, parking, garaż, pokój śniadaniowy, hol jadalny, restauracja, bar hotelowy, taras. Goście hotelowi mogą również korzystać z bezpłatnego wejścia do kasyna St.Moritz, goście otrzymują również 4 pocztówki.
Informacje dodatkowe
Zwierzęta przyjmowane są za opłatą.