Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Kameralny, butikowy hotel, zbudowany w kolonialnym stylu, odzwierciedlający historyczne piękno Hawany. Ten obiekt stanowi idealną bazę wypadową do zwiedzania wyjątkowych zabytków Starej Hawany, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla par, jak i grupy przyjaciół chcących odkrywać uroki miasta.
Położenie
Hotel usytuowany jest w samym sercu historycznej Starej Hawany, co umożliwia łatwy dostęp do wielu atrakcji.
- 3 km od plaży
- 29 minut jazdy samochodem od lotniska
- 1 km od Muzeum Rewolucji
- 2 km od Zamku św. Karola w La Caba?a
- 3 km od molo
Plaża
Najbliższa plaża oddalona jest o ok. 3 km od hotelu.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości dostępne jest łóżeczko dziecięce (na zapytanie).
Atrakcje
Sporty wodne dostępne są na płatnej plaży.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na terenie całego obiektu. Do dyspozycji Gości są także recepcja czynna całodobowo, lobby, restauracja z tarasem, ogród, pralnia, punkt wymiany walut oraz parking. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu licznych restauracji i barów.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu zawartymi w opisie oferty.