Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Położenie
Centralnie położony 4-gwiazdkowy Apart Krismer znajduje się w centrum miejscowości Ladis. Dostęp do terenu narciarskiego jest możliwy dzięki wyciągowi "Sonnenbahn" po ok. 700metrach. Sklepy oddalone są o ok. 170metrów. Tor saneczkowy i trasy narciarstwa biegowego znajdują się ok. 8km od hotelu.
Wyposażenie
Wyposażenie obiektu obejmuje recepcję, windę, Wi-Fi, pokój śniadaniowy, pokój wypoczynkowy i pokój zabaw dla dzieci. Miejsca parkingowe są dostępne bezpłatnie (ograniczona dostępność), a ze stacji ładowania samochodów elektrycznych można korzystać za opłatą. Przy dolnej stacji kolejki Sonnenbahn dostępna jest bezpłatna przechowalnia sprzętu narciarskiego i butów.
Hotelowa wyspa relaksacyjna z sauną, saunarium, solarium, ścieżką Kneippa i prysznicem relaksacyjnym zachęca do odprężenia się (wg informacji na miejscu).
Zwierzęta domowe
Można przywieźć psy (ok. 15,- EUR /dzień, bez karmy)
Teren narciarski serfaus-fiss-ladis
Maks. wysokość: 2828mMin. wysokość: 1200mWys. miejscowość: 1429mWyciągi łącznie: 38Orczyki: 10Krzesełka: 16Gondole: 12Trasy łącznie: 186kmTrasy zielone/niebieskie: 47kmTrasy czerwone: 112kmTrasy czarne: 27km